Single Blog

Квадратний лайтбокс

Завдяки більш простій формі квадратний лайтбокс має нижчу вартість, ніж круглий аналог. При цьому даний вид зовнішньої реклами добре привертає увагу перехожих.

Квадратний лайтбокс замість вивіски з підсвічуванням

Виготовлення рекламних конструкцій відрізняється тим, що при оформленні фасаду можна вибирати будь-які промо-засоби і навіть добре економити на їх виробництві. Якщо ваш магазин розраховує на покупців в денний час, то цілком достатньо звичайної вивіски без підсвічування. А ось як покажчик місцярасположення в темний час доби може використовуватися бюджетний квадратний лайтбокс. Він добре привертає увагу потенційних покупців за рахунок торцевого кріплення. Розробка дизайну дозволяє домогтися максимального ефекту і високої ефективністі такої реклами. Лайтбокс виконується за технологією світлового короба з підсвічуванням. Простий монтаж дозволяє закріпити його на першому і другому поверсі. Дуже добре він виглядає в композиції з оформленням вітрин. І навіть частково по залученню уваги замінює модні об’ємні букви. Рекламні плакати з підсвічуванням в міжвіконному просторі дозволять оповістити потенційних клієнтів про коло послуг магазину та салону. Якщо у вас маленьке кафе або бутик, цей вид світлових коробів може цілком замінити іншу зовнішню рекламу та повноцінно виконувати завдання вивіски.

Як замовити квадратний лайтбокс?

При замовленні необхідно вибрати відповідний розмір. Зазвичай ця продукція виконується в стандартному форм-факторі і виготовляється в певних габаритах. На вартість впливатиме монтаж рекламного модуля. При установці на 2 поверсі ціна різко зростає за рахунок використання спецтехніки. РА «Еліт» позиціонується як агентство зовнішньої реклами, що виготовляє будь-які форми вивісок, об’ємні букви, фасадні рекламні елементи. Завдяки своєму досвіду ми можемо підібрати для вас оптимальний варіант зовнішньої реклами. Зробіть заявку на замовлення на цій сторінці прямо зараз, якщо вас зацікавила наша пропозиція.

    Отримайте консультацію

    Залишіть заявку прямо зараз, наш спеціаліст зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин!

      Замовити консультацію