Single Blog

  • Головна
  • Монтаж лайтбоксів на 2-5 поверсі

Монтаж лайтбоксів на 2-5 поверсі

Пропонований монтаж лайтбоксів на 2-5 поверсі має на увазі використання маніпуляторів. Такий спосіб установки мінімізує ризики травматизму майстрів і підвищує якість робіт.

Монтаж лайтбоксів підвищеної складності

Виконати монтаж лайтбоксів на 2-5 поверсі може тільки досвідчений професіонал за допомогою спецтехніки. РА «Еліт» не рекомендує самостійно встановлювати зовнішню рекламу та вивіски вище 1 поверху. У Києві наша компанія пропонує встановити систему по найбільш лояльними цінами. Бригади виконують роботи по монтажу, а виробництво з виготовлення рекламних конструкцій в Києві. Спосіб кріплення і розробка дизайну зазвичай враховують всі конструкційні особливості. Наші вивіски витримують ураганні пориви вітру та снігове навантаження. Підключення до електрики добре захищене і не викликає коротких замикань. Крім цього у фахівців є великий досвід інсталяції вивісок різних форматів. Враховуються особливості огляду, а також способи підключення харчування, коли виробляються монтажні роботи для зовнішньої реклами з підсвічуванням.

Як замовити монтаж лайтбоксів на 2-5 поверсі

Послуга пропонується в якості доповнення до замовлення продукції, а також для поновлення промо-виробів. Також наша компанія може допомогти вам з монтажем або перевстановлення рекламної продукції інших виробників. Якість гарантується.

    Отримайте консультацію

    Залишіть заявку прямо зараз, наш спеціаліст зв'яжеться з Вами протягом 15 хвилин!

      Замовити консультацію